DREAM ГОГОЛЬfest

DREAM ГОГОЛЬfest
17 вересня 2020

Трансляція головних подій фестивалю

З 4 до 6 вересня 2020 року вперше в Херсоні пройшов Міжнародний мультидисциплінарний фестиваль сучасного мистецтва Гогольfest - Dream Гогольfest (сайт).

Він мав насичену програму: театральну, музичну, освітню, візуальну, перфомативну, нічну. Всі напрямки перетинаються між собою, і в цій свободі та взаємодії створюються унікальні творчі продукти на стику дисциплін.

Спеціально для Херсона команда фестивалю створила site-specific проекти в найхарізматичніших точках міста, розробила унікальні архітектури сцен та схеми розміщення глядачів.

Події, що транслювалися:

1. Опера Take off


2. Камерна опера "Стус: Перехожий"

Стус: Перехожий | камерна опера

Жива трансляція! “Стус: Перехожий” – це медитативна камерна опера про любов, ніжність і тендітність життя. Драматург KLIM якось приніс на заняття декілька віршів Василя Стуса. Так з'явився проєкт, ідеєю якого стало дати прозвучати Стусу, змістам його поезії. У цих віршах вже все є: ритм, стиль, сенси, мелодія. І праця дахівців – це спроба максимально добути з них закладене Стусом. Художній керівник: Влад Троїцький Тренер: KLIM Актори ЦСМ "ДАХ": Володимир РУДЕНКО (актор/музикант) Софія БАСКАКОВА (акторка/співачка) Ігор ДИМОВ (актор/музикант) Астхік Григорян (художниця по світлу/спеціаліст з технічного освітлення) Вячеслав Соболев (звукорежисер) KLIM – це бог ДАХівської міфології. Перед 2000-ми роками він майже оселився у ДАХу, до 2012 репертуар театру на 80 відсотків складали саме його тексти, зараз усі драматичні вистави ДАХу йдуть саме за його п'єсами. “Стус: Перехожий” – його перший самостійний проєкт.

Posted by OpenTheatre on Sunday, 6 September 2020

3.  Цифрові дегустації книжок в URBAN CAD #BOOKDIGITAL