en

Дванадцята ніч, або Що захочете

2 листопада 2021

Англомовна вистава Франківського драмтеатру та проєкту Project W в рамках iStage 2021

Вистава “Дванадцята ніч, або Що захочете” від Івано-Франківського національного академічного драматичного театру імені Івана Франка створена у колаборації з ​​першим соціальним англомовним театром ветеранів та волонтерів АТО «Project «W» – Veterans, Volunteers and William», місто Івано-Франківськ.

«Project «W» презентує для глядачів свою унікальну виставу англійською мовою «ДВАНАДЦЯТА НІЧ, або ЩО ЗАХОЧЕТЕ» Вільяма Шекспіра у сучасній обробці. Життєрадісна та жвава комедія англійського драматурга названа на честь дванадцятої ночі після Різдва. Це заплутана історія справжнього кохання Віоли, Герцога, Олівії та Себастіана, які проходять випробування долею та гартування часом, все більше обростаючи обіцянками та непорозуміннями, дивними переодяганнями та боязкими натяками, таємною надією та палкими зізнаннями. Все це на межі між ілюзією та дійсністю…

Івано-Франківський національний академічний драматичний театр імені Івана Франка

«Project «W» – Veterans, Volunteers and William», Івано-Франківськ

Хронометраж: 2 години
Дата зйомки: 14 серпня 2021
Місце зйомки:  Центр сучасного мистецтва “Готель Континенталь”, м. Маріуполь

Керівник проекту: Ігор Касьян, ветеран, співзасновник та керівник Сучасної школи англійської мови «English Amon People» та команда школи.

Художній керівник: Ростислав Держипільський, український театральний режисер, актор, народний артист України, генеральний директор-художній керівник Івано-Франківського національного академічного драматичного театру імені Івана Франка.

Каст: Сергій Вікарчук, Володимир Бойправ, Катерина Головченко, Вікторія Каталічук, Юлія Сосновська, Лариса Микитьон, Євгеній Міщенко, Тарас Глушко, Євген Трегубов, Євген Слезенок, Арсеній Приліпка, Сергій Кутенков, Дмитро Мірошниченко, Андрій Ільченко