en

Пікова дама | онлайн-трансляція прем’єри балету Раду Поклітару

Пікова дама | онлайн-трансляція прем’єри балету Раду Поклітару
25 серпня 2021

13 жовтня о 19:00 відбудеться прем’єра балету на 2 дії «Пікова дама» на музику Петра Чайковського (Друга «Українська» та Шоста «Патетична» симфонії). Тут ви можете придбати квитки на онлайн-трансляцію події.

Купити доступ

За підтримки Українського культурного фонду та Департаменту культури (КМДА) #ДепКультКиїв

Всесвітньо відомий зразок літературного і музичного мистецтва «Пікова дама» у постановці Раду Поклітару буде переосмислено через призму естетики сучасного танцювального театру з використанням найновіших сучасних технологій: сучасного освітлення, системи об’ємного звуку та віртуальних об’єктів, які формуватимуть континуум «додаткової реальності» та «гібридної реальності».

У центрі сюжету головні герої зіткнуться з дилемою: віра в кохання чи сила швидкого багатства? Та зобов’язані будуть віднайти відповіді на питання: на що ти готовий піти заради власного збагачення? Чи є цінним для тебе почуття прив’язаності? Як часто ти порушуєш взяті на себе моральні зобов’язання?

Балет «Пікова дама» – виняткова можливість по-новому подивитися у світ ідеалів для тих, хто шукає нові шляхи за межами буденності й при цьому насолодитися драматичним й емоційним театральним продуктом.

_________________________________

Посилання на трансляцію прийде на електронну пошту, вказану вами під час оформлення квитка, напередодні трансляції.

ВАЖЛИВО ВАЖЛИВО ВАЖЛИВО Будь ласка, під час купівлі доступу правильно вказуйте адресу електронної пошти! Перевіряйте папки "Спам" та "Реклама".

Більше про правила та умови надання послуг

Контакти для зв'язку:

m.me/opentheatre.net (Messenger)
opentheatre.live@gmail.comДата: 13 жовтня 2021   19:00