en

Take off - опера просто неба

17 вересня 2020

*Жива трансляція прем’єри* Take off (українською "зліт") — натхненна Херсоном опера від режисера Влада Троїцького і формації Nova Opera, композиторів Романа Григоріва та Іллі Разумейка.

З 4 до 6 вересня 2020 року вперше в Херсоні пройшов Міжнародний мультидисциплінарний фестиваль сучасного мистецтва Гогольfest - Dream Гогольfest.

Спеціально для Херсона Влад Троїцький та NOVA OPERA створила site-specific проект Take off (українською "зліт"). Відірватися і злетіти. Побачити небо, побачити мрію свою. Не сидіти в печалі і не говорити, що у тебе нічого немає. У тебе все є.

Над оперою працювали: Троїцький Влад (режисер) Григорів Роман (композитор, диригент, гітара, контрабас) Разумейко Ілля (композитор, клавіші, електроніка) Головко Мар'яна (сопрано) Кірш Анна (сопрано) Кірш Руслан (баритон) Кошман Андрій (баритон) Марчінська Жанна (віолончель) Надольський Андрій (перкусія) Заєздний Григорій (валторна) Шестовський Артем (бас-кларнет) В'ячеслав Соболєв (звукорежисер) Волкова Марія (художниця зі світла)

Театр: NOVA OPERA

Дата зйомки: 5 вересня 2020
Місце зйомки: Херсон